“Локомотив” (ГО) грабна поредна победа в Трета лига

Публикувано на чт, 30 сеп. 2021
914 четения

Горнооряховският “Локомотив” продължава без загуба в Северозападна Трета лига. Въпреки умората от тежкия мач с “Ботев” (Враца) за Купата на България “железничарите” не допуснаха съмнения, че могат да се провалят в домакинския си мач срещу “Пещера” (Галата) в последната среща от кръга. Домакините успяха да открият резултата чак в последните секунди на първото полувреме, като вратата на гостите разпечата Кирил Димитров. Малко след подновяването на играта след почивката Али Ахмед направи 2:0, а в самия край на мача резервата Валентин Петров оформи класиката 3:0 след добро центриране от ъглов удар.
“Локомотив”: Зехнур Чаушев, Стефан Иванов, Али Ахмед, Десислав Пенев, Ивайло Велчев, Александър Узунов, Красимир Гавазов, Никола Какамъков, Тодор Бакърджиев, Георги Колев, Кирил Димитров.