“Локомотив” би със 7:1 младежкия тим на “Тепеджик спор” в Турция

Публикувано на чт, 5 февр. 2015
153 четения

Убедителна победа със 7:1 взеха футболистите на “Локомотив” (ГО) в последната си контрола в Турция. Обявеният двубой срещу “Буюкчекмедже спор” обаче пропадна, тъй като домакините са ангажирани с официални мачове.
Вместо това горнооряховци срещнаха в Буюкчекмедже младежкия тим U21 на друг местен клуб “Тепеджик спор” и логично имаха пълен превес. Явор Генчев сложи началото на головата серия, а после два гола добави брат му Любомир Генчев. Надмощието на локомотивци бе пълно и донесе четвърто попадение, дело на Юлиан Ненов. Това бе и първи гол с черно-белия екип на юношата на ЦСКА. До почивката домакините от “Тепеджик спор” върнаха един гол за 4:1.
И през втората част локомотивци продължиха да диктуват играта. Радослав Байчев при поредната атака се разписа за 5:1. Шестият гол бе дело на Антоний Балъков, а есенният голмайстор Янаки Смирнов оформи крайното 7:1.
Така “железничарите” приключват подготовката си в турския курорт Кумбургаз без загуба – с две ремита и победа. Отборът тръгва за България днес  по обяд и късно вечерта се прибира в Горна Оряховица.
За събота е планирана нова проверка – възпитаниците на старши треньора Сашо Ангелов трябва да гостуват на “Ботев” (Гълъбово).