“Етър” загуби от “Павликени” с 2:3

Публикувано на ср, 4 юни 2014
293 четения

Загуба допуснаха у дома “виолетовите” футболисти на Футбол 7. В последния кръг те срещнаха “Павликени” и отстъпиха с 2:3. Възпитаниците на треньора Николай Катъров първи откриха резултата още в 3-ата минута, като точен бе Виктор Василев. Малко след това обаче Светломир Събев си вкара автогол и възстанови равенството.
Гостите завършиха успешно две техни атаки и решиха мача – първо в 20-ата минута Добромир Донев се разписа за 1:2, а след още двайсет минути Светослав Костадинов наниза трето попадение. В 43-ата минута Никола Николов намали на 2:3, но до края нови голове не паднаха.
Вторият отбор на “Етър” постигна чудесен успех при гостуването си в Габрово на “Чардафон”, като го би с 4:1.
Футбол 7, 26 кръг: Литекс – Янтра-1919 2:0, Левски – Гунди 2:1, Локо (ГО) – Янтра-2 отл., Чардафон – Етър-2 1:4, Етър-1 – Павликени 2:3, Янтра-1 – Видима 3:1, Спартак – Академик 4:1.