“Етър” и “Локо” (ГО) решават утре първото място

Публикувано на пн, 16 Ное. 2015
320 четения

“Етър” и “Локомотив” (ГО) ще решават първото място в есенното класиране в междуобластната футболна група за момчета, родени през 2003 и 2004 г. След поредния осми турнир, изигран на терена в Дебелец, лидер в класирането са локомотивци, които единствени са без загуба. Второто място си поделят “Етър” и “Янтра” (Гб) с по едно поражение в актива си.
Отложеният мач между великотърновци и горнооряховци, който ще се играе утре в Лясковец, ще реши есенния лидер в групата. Срещите между подрастващите са на голям терен, като полувремената са две от по 30 минути. В Дебелец срещите не бяха особено равностойни. “Янтра 1919” победи “Янтра” (П. Тръмбеш) с 2:0. В останалите мачове: “Локомотив” (ГО) – “Левски” (Стр) 5:0, “Чумерна” – “Аркус” 5:0, “Етър” – “Росица” (Поликраище) 10:0, “Янтра” (Гб) – “Ботев” (Дебелец) 9:0.