“Долапчиеви” обърна “Видимо доволни”

Публикувано на чт, 21 ян. 2016
702 четения

Интересен обрат беляза мачът от Група Ж между “Долапчиеви” и “Видимо доволни” в зимния турнир по футбол в ДКС “В. Левски”. Отборът с екзотично име “Видимо доволни” водеше с 2:0 до последните десет минути, но падна с 2:3 и едва ли остана доволен от крайния резултат. Павлин Каптиев откри в 11-ата минута, а в 29-ата Винелин Петков удвои резултата и даде големи надежди за втора победа. “Долапчиеви” обаче реагираха като ужилени и опитният Танер Халилов веднага намали, а в 33-ата минута Мишо Панов изравни. Отново Халилов малко преди края от наказателен удар обърна нещата до 3:2.
Пълният с доказани футболисти отбор на “Лайтс” изненадващо записа второ равенство и явно ще вдига оборотите за елиминациите. В отбора са играчи като Св. Василев, Ст. Ангелов, Вл. Атанасов, Пл. Костадинов, Ст. Палев. След ремито с “Долапчиеви” на старта, сега те завършиха 1:1 с “Ветеран турист”. До почивката в оспорвания мач голове не паднаха. В 28-ата минута Игнат Игнатов изведе напред “туристите”, а шест минути след това Стефан Ангелов оформи ремито.
В група Е “Яна-1” (Ресен) взе втора победа и е на крачка от четвъртфиналите. Ресенчани биха с 3:1 “Тоти транс” (Павликени). Симеон Иванов откри още при първата атака, Венци Йорданов удвои, а отново С. Иванов реши нещата за 3:0. Чак в 22-ата минута Мирослав Тотев вкара почетен гол за павликенчани, които явно ще спорят за второто място с “Банка ДСК”. “Банкерите” взеха ценна победа с 2:1 над “Тремол”. Цветелин Йорданов откри преди почивката, но Валери Йорданов изравни. В 31-ата минута Светослав Иванов донесе успеха на “Банка ДСК”.
Програмата днес: 17 ч. “Фен клуб Етър” – “Пъмп систем”, 18 ч. “Севлиево” – “Ресторанти Бианко”, 19 ч. “Няма смисъл” – “Куцаров спорт”, 20 ч. “Волтрон” – “Янтра” (Драганово).