“Болярчета” си размениха победи с “Янтра-2013” (Габрово)

Публикувано на пт, 25 Ное. 2016
145 четения

Отборът на “Болярчета” записа победа с 3:0 на Футбол 7 срещу тима на “Янтра-2013”. Съставът на домакините определено имаше превъзходство и можеше да постигне и по-убедителна разлика. Радослав Найденов разпечата вратата на гостите още в 4-ата минута с отмерен удар в обратния ъгъл. В 22-ата минута Кристиян Боянов покачи на 2:0, като първо улучи напречната греда, а в настъпилото разбъркване се пребори за топката и я изпрати в мрежата на съперника. Игралият като вратар през първите две части Богомил Александров се включи напред през третата и в 43-ата минута с удар от дистанция оформи крайното 3:0.
На Футбол 9, където “Болярчета” се представят с по-малки момчета, гостите от Габрово спечелиха с 0:13.
Резултати от кръга на Футбол 7 и Футбол 9: “Алекс ОК” – “Академик” 5:0 и 1:3, “Янтра 1919” – “Етър” 3:1 и 3:1, “Чардафон” – “Янтра” 1:10 и 0:4, “Орловец” – “Локомотив” (ГО) 0:11 и 1:9.