“Академик” надделя над “Янтра” (П. Тръмбеш) с 4:3

Публикувано на пн, 31 ян. 2022
87 четения

“Академик” продължава зимната си подготовка без загубена контрола – “студентите” надиграха “Янтра” (Полски Тръмбеш) у дома с 4:3. През първото полувреме резултата откри Лилян Маринов, но съперникът след три грешки на домакините поведе и полувремето завърши 1:3.
След почивката свищовлии взеха инициативата в свои ръце и от своя страна се възползваха от грешките на “Янтра”, въпреки че влязоха и юношите. Точни за “Академик” през втората част бяха Алекс Асенов, Божидар Матеев и Радослав Атанасов.
“Доволен съм от играта. Младите състезатели почват да трупат самочувствие в мъжкия отбор и се вижда как след три седмици работа трудът им се възнаграждава”, коментира старши треньорът Росен Илков.
“Академик”: Виктор Владимиров, Иван Ганев, Александър Господинов, Милен Петеров, Пламен Ангелов, Пресиян Петков, Пламен Павлов, Лилян Маринов, Божидар Матеев, Алекс Асенов, Алекс Миланов.