Тръмбешчани загубиха в края тежко в Славяново

Публикувано на вт, 30 апр. 2024
106 четения

“Янтра” (Полски Тръмбеш) допусна неочаквано тежка загуба с 4:1 при гостуването си на “Вихър” (Славяново), като решаващите голове за домакините паднаха след 66-ата минута. Дотогава резултатът бе равен – 1:1.
Голмайсторът на гостите Любомир Генчев пръв можеше да вкара. Тони Паликрушев обаче не пропусна отблизо и направи 1:0 в 33-та минута. При друга ситуация той уцели и гредата.
Също от непосредствена близост Християн Кожухаров изравни в 53-та минута. В 66-ата обаче Благовест Ленков отново даде аванс на славяновския тим. Отново той подаде точно в 74-та минута и Цветан Петров покачи на 3:1. Пламен Иванов от гостите пък получи втори жълт и червен картон. В 84-та минута Жулиен Бенков прехвърли вратаря за крайното 4:1.