Тръмбешчани удариха “Локомотив” (Мз)

Публикувано на вт, 27 окт. 2020
80 четения

Ценна победа с 2:1 взе “Янтра” (П. Тръмбеш) срещу “Локомотив” (Мездра). Новакът в групата създаде три голови възможности, преди да открие резултата. Тони Маречков проби защитата на три пъти през първия половин час, но подаванията му не намериха негови съотборници. Гостите имаха една ситуация, в която Рашков трябваше да спасява удар с глава.
В 30-ата минута Тихомир Антонов намери Любо Генчев, който стреля точно за 1:0. В началото на второто полувреме Антонов покачи на 2:0 след асистенция на Маречков. Развоят принуди локомотивци да се поотворят и да тръгнат напред, което създаде възможности за контри на тръмбешчани, при две от които Маречков и Антонов пропуснаха да отбележат. В 85-ата минута Милен Василев засече с глава центриране от фаул за крайното 2:1.