Тежка загуба на “Локо” (ГО) в Плевен

Публикувано на вт, 22 апр. 2014
274 четения

Тежка загуба в Плевен претърпя “Локомотив” (ГО) при гостуването си на местния “Спартак”, като падна с класическото 3:0. Альоша Илиев проби отляво в 14-ата минута и подаде към Любомир Тодоров, чийто изстрел опъна мрежата на “железничарите” за 1:0. Отново Тодоров порази целта за втори път в 29-ата минута, изпълнявайки отлично пряк свободен удар от 25 метра.
Даниел Цветков до почивката пропусна да огорчи за трети път горнооряховци, стреляйки над вратата, но в 65-ата минута навлезе отдясно и с плътен шут по диагонала реши всичко в мача – 3:0. Малко след това Альоша Илиев разтърси гредата над Стоян Петков. През цялото това време локомотивци атакуваха повече, но прибраните плевенчани се защитаваха спокойно и чак в 74-ата минута Красен Трифонов отправи опасен удар. Малко по-късно добра възможност се разкри пред Антоний Балъков. В последните две минути горнооряховци пропиляха две чисти положения. Първо Тихомир Кънев би край гредата, а в самия край на срещата удар на резервата Виталий Савченко бе спасен от вратаря на “Спартак” Антонов.
“Локо” (ГО): Ст. Петков, Пенев, Стоев, Фиданин, Панайотов, Й. Петров (60 Савченко), Кр. Трифонов, Балъков, Яв. Генчев, Л. Генчев, Кънев.