Четири отличия за “Трапезица-1954” от купа “Сивен”

Публикувано на ср, 6 сеп. 2017
95 четения

Два златни и два бронзови медала от състезанието за купа “Сивен” по ориентиране спечели великотърновското семейство Атанасови, което е една най-титулуваните фамилии в лятното ориентиране в областта. 306 ориентировача от 29 клуба си оспорваха отличията на средна дистанция. В елитната група при мъжете Апостол Атанасов от СКО “Трапезица-1954” завоюва бронзов медал на 4,3 км. Елица Атанасова се класира на трето място при девойки до 18 години. Златните отличия спечелиха Марияна Атанасова при Жени до 35 г. и Александър Атанасов в група Мъже-45. Петата представителка на фамилията – Йоана е единадесета при момичета до 12 години.
От другия търновски клуб “Браун Тим” Петя Димитрова спечели първото място в група Жени-55, Красимир Рашков се подреди на трето място при Мъже-45. Съотборникът му Димитър Димитров е четвърти до 55 г., Маргарита Тодорова е седма до 45 г. при жените. В елитната група при дамите Наталия Димитрова спечели сребърен медал. Еленчанката взе и бронзов медал с отбора на “Академик” в състезанието за шафети при елитните мъжки щафети.