Сребро и бронз за “Браун Тим” от състезанията за приз “Страхил Паланов”

Публикувано на вт, 26 юли 2016
166 четения

241 състезатели по ориентиране участваха в двудневната надпревара за приз “Страхил Паланов”, проведена в околностите на яз. “Широка поляна”. Състезанието включваше средна и дълга дистанция и се проведе паралелно с държавното първенство по ориентиране. “Браун Тим” спечели един сребърен и един бронзов медал. Петя Димитрова завърши на второ място в крайното класиране в група Жени-45. В същата група Маргарита Тодорова е четвърта. В елитния клас при мъжете Андрей Абаджиев се подреди трети, победител стана Станимир Беломъжев от СКИ “Хемус” (Троян). На първо място при жените е Елена Димитрова от клуб “Бачо Киро 94” (Дряново). Много силно представяне на дълга дистанция при най-малките момчета направи Димитър Димитров. Наследникът на Николай и Стефания спечели първото място при момчета до 12 г. Митко обаче не бе стартирал на средна дистанция и не участва в генералното класиране. В група Мъже-45 Димитър Димитров е шести, Димитър Евгениев е десети.