Само 13 гола в поредния ден на турнира

Публикувано на чт, 18 ян. 2018
218 четения

Едва 13 попадения паднаха в срещите от зимния турнир по футбол в ДКС “В. Левски”, играни във вторник. По-малко бяха вкарани само на 11 януари – 9 гола.
“Мусала Брокер” записа в група “Е” важна победа над “Долапчиеви” в много оспорван мач. Успехът дойде чак в 39-ата минута, когато Йордан Димитров – Шико порази целта. Така “брокерите” вече имат 6 точки и очакват спокойно последния мач с “КВН Фемили груп”.
Съперникът им загуби от “Ресторанти Щастливеца” с 0:2 и има само една точка. И тук головете паднаха след почивката – Али Кязъмов се разписа в 27-ата и 32-ата минути, но напрежението остана до последния съдийски сигнал.
В петък “Долапчиеви” и “Ресторанти Щастливеца” в директен двубой ще решат кой ще е вторият отбор от групата за елиминациите.
Далеч по-резултатни бяха двата мача на ветераните. “Амфора” (Драганово) надигра с 4:1 “Старите приятели”. Още след началото Цветан Ганев откри резултата, но в 13-ата минута Йордан Грозданов изравни – 1:1. Стефан Николов обаче направи 2:1, а в 22-ата минута Назиф Кадир бе точен за 3:1. Милчо Сирмов фиксира крайното 4:1 за “Амфора” в 39-ата минута.
Много резултатен бе “Мастър Пик”, който удари с 5:0 “Ивайло”. Головете нанизаха Игнат Радев, Дончо Димитров, Тихомир Тодоров, Петър Трифонов и Марин Маринов. В понеделник от 18:00 ч. “Амфора”, който има 6 т., и “Мастър Пик” с 4 т., ще определят победителя при ветераните, който ще се класира за втората фаза.