Първа точка за “Атлетик” (Св) в края на сезона в областта

Публикувано на чт, 10 Дек. 2015
151 четения

В последния си мач преди зимната пауза футболистите на “Атлетик” спечелиха и първата си точка за есенния полусезон. 1:1 завърши двубоят им със “Земеделец” (Козловец).
В 18-ата минута Иван Тодоров навлезе отдясно в наказателното поле и откри резултата – 1:0. Емил Банев изравни в 50-ата минута, когато от минимален ъгъл провря топката под плонжа на вратаря на свищовлии Мехмед Мехмедов за 1:1. До почивката по-активни бяха играчите на “Атлетик”, а след нея гостите овладяха средата на терана. За това спомогна и включването на играещия им треньор Михаил Михайлов.
Козловчани обаче отвориха пространства в отбраната си и при една от контрите свищовски нападател остана сам срещу вратаря и само неточният му удар лиши от победа “Атлетик”.