ОФК “Павликени” надви с 2:1 “Левски-2007”

Публикувано на вт, 30 ян. 2018
103 четения

ОФК “Павликени” взе победа в първата си контрола от подготовката, като надви с 2:1 “Левски-2007” (Левски). Мачът се игра на помощния терен на градския стадион “Ганчо Панов”, който бе доста замръзнал и разкалян на места.
Голмайсторът на домакините Димитър Кушев откри резултата в 35-ата минута. Таранът засече с глава центриране на Красен Трифонов за 1:0. Гостите от Левски изравниха в 71-ата минута, в която Любомир Тодоров получи подарък от павликенски бранител и с изстрел от 40 метра вкара за 1:1. Малко след това обаче Никола Какъмъков проби по фланга и намери Атанас Ингилизов, който от упор стреля за 2:1 и донесе победата на домакините.
Втората контрола на павликенчани ще се играе в петък, 2 февруари, срещу “Янтра 1919” (Габрово).