Нови две победи взеха кадетите на “Етър 49”

Публикувано на ср, 9 Дек. 2015
181 четения

Кадетите на Баскетболен клуб “Етър 49” продължават с успешните изяви в първенството на регион “Мизия”. В обновената топла зала на стадион “Ивайло” великотърновци домакинстваха на третия и четвъртия кръг от шампионата.
Възпитаниците на Ивайло Стоименов стартираха с успех с 93:71 над “Спартак” (Плевен). Интрига имаше само през първото полувреме, като на почивката двата тима се оттеглиха при равен резултат.
Още по-оспорван бе двубоят с “Чавдар” (Троян), приключил 57:52 за етърци. В първите два кръга кадетите на “Етър 49” също записаха успехи, което им позволи с пълен актив от точки да оглавят еднолично класирането.
В другите два мача от кръга отборът на “Чардафон Орловец” (Габрово) загуби от “Спартак” с 27:56 и “Чавдар” с 35:71.