Момчетата до 10 г. на ХК “Локомотив” станаха шампиони на зона “Мизия”

Публикувано на ср, 31 май 2017
136 четения

Най-малките хандбалисти на горнооряховския “Локомотив” спечелиха зоналният финал на хандбалната зона “Мизия” за момчета до 10 г. Спортна зала “Никола Петров” бе домакин на финалите, в които участваха четирите най- добри отбора в тази възраст – горнооряховските “Локомотив” и “Раховец-2008”, ХК “Етър 64” и ХК “T&C Шугър”. Малките локомотивчета постигнаха три разгромни победи и станаха зонален шампион. Момчетата на Йордан Димитров надвиха “Етър 64” с 15:2 (8:2), “T&C Шугър” с 18:3 (10:2) и “Раховец-2008” с 12:4 (9:2). “Доволен съм от всички състезатели. На тази крехка възраст показаха характер и спортен дух”, коментира щастливият треньор Йордан Димитров.
Трима негови възпитаници Ивайло Стефанов, Християн Колев и Георги Василев попаднаха в идеалната седмица на турнира. “В този празничен за всички горнооряховчани ден, поздравявам момчетата с първите медали от такъв голям форум. Това е бъдещето на Локо” сподели “мотора” на хандбалния клуб Галин Караджов.
В крайното класиране след локомотивци следват отборите на “T&C Шугър” , “Раховец-2008” и “Етър 64”.
“Локомотив“: Мартин Костадинов, Стефан Стефанов, Георги Василев, Кристиян Костадинов, Стефан Георгиев, Александър Тихолов, Иван Иванов, Ивайло Стефанов, Християн Колев, Даниел Арнаудов, Велизар Драганчев, Иван Анев, Михаил Тодоров, Александър Фердиев.