Младите етърци разбиват като гости

Публикувано на ср, 8 сеп. 2021
83 четения

Чудесни победи постигнаха двата тима на “Етър” в елитните U15 и U17 групи. Родените 2005/2006 година “боляри” гостуваха на “Хебър” (Пазарджик) и спечелиха с 1:0. Победното попадение отбеляза Велизар Вълчев с глава след корнер в 75-ата минута, а етърци два пъти нацелиха и гредите. Тимът все още е без загуба в първенството, като има 5 точки от една победа и две ремита и заема седмото място.
Гръмка победа постигнаха децата, родени 2007/2008 г., в елитната U15 група, които днес гостуваха на “Ботев” (Враца) и разбиха домакините с убедителното 8:1! Домакините първи поведоха чрез Калоян Кръстев, но последваха осем гола на “виолетовите”. Лъчезар Игнатов изравни, а до почивката Кристиян Боянов вкара за 1:2. През втората част 4 гола наниза Радослав Найденов, а по един добавиха Кристиян Пашов и Антони Ангелов. Успехът изведе етърци на петото място в елита с 6 точки.