ХК “Локомотив” стартира със загуба в мъжката А “РХГ”

Публикувано на чт, 28 сеп. 2017
75 четения

Хандбалният “Локомотив” загуби от “Добруджа” с 27:33 в първия кръг на А “РХГ” при мъжете. Младите “железничари” не се стъписаха от класата на домакините и играха като равен с равен с вицешампиона. Мачът тръгна гол за гол, като едва в края добричлии успяха да реализират няколко безответни попадения и се оттеглиха на почивката с преднина 16:12. През втората част възпитаниците на треньора Йордан Димитров вдигнаха оборотите и се опитаха да променят развоя на срещата, но опитните добруджанци не позволиха обрат. “Доволен съм от старанието на момчетата. Загубихме концентрация в завършващата фаза и допуснахме лесни голове. За първи мач, и то срещу такъв отбор, е нормално. Въпреки това показахме, че стоим добре на терена”, заяви треньорът Йордан Димитров.
“Локомотив”: Г. Маринов, Р. Йорданов, Л. Димитров, Вл. Йоргов, В. Даскалов, Е. Синигеров, Ив. Дачев, П. Николов, Т. Калчев, Н. Генов, Р. Георгиев.