Хандбалистите на “Локомотив” с втора загуба в “А” група

Публикувано на вт, 3 окт. 2017
105 четения

Отборът на “Локомотив” загуби с 24:30 от “Чардафон” (Габрово) в първата си среща като домакин в “А” РХГ при мъжете. Младите хандбалисти на “Локомотив” започнаха много силно, показаха ентусиазъм и отборен дух както в защита, така и в нападение. Домакините поведоха със 7:4 и задържаха преднината си до 20-а минута. Габровци успяха да излязат напред в резултата за 10:9, а в края на полувремето вече водеха със 17:13. В началото на втората част играта вървеше гол за гол, преди да се стигне до силна серия на габровския отбор от пет безответни попадения, с която на практика крайният изход от двубоя бе решен. В заключителните минути “железничарите” върнаха три гола и направиха загубата си почетна. Владислав Йоргов със 7 гола бе най-резултатен от “Локомотив”, Ивелин Дачев добави 5. “Локомотив” записа втора поредна загуба, след поражението от вицешампиона “Добруджа”, като гост преди седмица. С две загуби от първите два кръга е и тимът на “Осъм” (Ловеч). “Чардафон” и “Добруджа” са лидери с пълен актив от 4 т.