Две загуби на етърци от “Левски” в София

Публикувано на пн, 24 авг. 2020
104 четения

Юношеските формации на “Етър” до 15 и до 17 г. записаха загуби като гости от връстниците си от столичния “Левски” в 3-ия кръг на елитните групи. 15-годишните паднаха с 2:0, докато 17-годишните инкасираха шест безответни гола.
При по-малките за домакините се разписаха Йоан Янев в 33-та и Адриан Райчев в 52-та минута от дузпа. “Левски” дели първото място в класирането с ЦСКА-София с по 7 точки. В тази възраст етърци са четвърти с 6 т.
При 17-годишните за “сините” хеттрик реализира Асен Митков (12-а, 24-та и 44-та минути), а по едно попадение добавиха Антон Иванов (17), Николай Арахангелов (50) и Виктор Атанасов (82-та минута). “Левски” U17 е едноличен лидер в класирането с пълен актив от точки – 9, с две повече от втория “Славия”. Етърци са десети с актив от три точки.