Дублиращите тимове на “Берое” и “Етър” завършиха 2:1

Публикувано на пт, 28 ян. 2022
81 четения

Дублиращият отбор на “Етър” отстъпи с 2:1 при гостуването си в контрола на връстниците си от “Берое”. Проверката трябваше да се играе във В. Търново, но поради липсата на транспорт при гостите бе преместена в Стара Загора.
И трите гола паднаха в началния половин час. “Виолетовите” започнаха по-добре и в 10-ата минута вече бяха напред в резултата. Мартин Ангелов прехвърли вратаря от границата на наказателното поле – 0:1. В 21-та минута Любомир Вачев от домакините отне топката от великотърновски защитник и изравни. Денислав Вълчев направи обрат в резултата с удар по диагонала от наказателното поле.
“Виолетовите” трябва да съжаляват, че не достигнаха поне до равенство. По две чисти голови положения пропиляха Златин Боянов и Даниел Кънчев. Накрая вратарите на двата отбора предотвратиха по един гол.