Днес са четвъртфиналите в турнира

Публикувано на пн, 29 ян. 2018
223 четения

Вече станаха ясни всички четвъртфиналисти в зимния турнир по футбол в ДКС “Васил Левски”, които днес ще спорят за влизане във финалната четворка. В последните осминафинали “Тера трак” разгроми “Ресен” със 7:0 и продължава уверено напред. Илиян Димитров – голмайстор на последните два турнира по футбол в зала, вкара три от головете за победата на своя отбор. Така Димитров събра 11 гола и отново има реални шансове да стане Стрелец № 1, тъй като следващият го има 7 попадения. Петър Петров и Илиан Илиев по един.
“Лайтс” също не срещна трудности срещу “Ив Комерс” (Г. Оряховица) и се наложи с 6:0. Бисер Пенчев се разписа четири пъти за двукратните победители в надпреварата, вратарят Венци Димитров и Петър Андреев оформиха шестицата. Така предстои изключително интересен четвъртфинал “Тера трак” срещу “Лайтс”.
“Мусала Брокер” се наложи с 3:1 над “Илстрой”, като Ивайло Иванов изведе “строителите” напред в 12-ата минута. Валентин Тодоров обаче изравни, а в средата на втората част Йордан Димитров и Сибин Сабриев обърнаха мача напълно. “Стима” се наложи в оспорван мач над “Мастер Пик” с 2:1. Георги Георгиев откри резултата в полза на “Стима” в 7-ата минута, Павлин Парашкевов възстанови равенството в 22-ата. Три минути след това Филип Боев вкара за 2:1.