Димитър Байдаков блесна с 4 гола над “Берое-2”

Публикувано на пн, 31 ян. 2022
192 четения

Опитният нападател Димитър Байдаков блесна с 4 гола при победата на “Локомотив” (ГО) в поредната контрола на “железничарите”. Те победиха с 4:0 дублиращия тим на “Берое”, като мачът се игра на изкуствения терен в Стара Загора. Байдаков отбеляза всички попадения в проверката.
В 23-та минута за нарушение срещу Кристиян Райчев в наказателното поле бе отсъдена дузпа за гостите, която Байдаков превърна в гол за 0:1. Така и завърши първата част. След почивката треньорът Светлин Иванов направи доста смени, но “Локомотив” продължи да доминира. Отново Байдаков наниза два бързи гола за 0:3 след подавания на Тодор Бакърджиев и Стефан Неделчев, а в 70-ата минута с ново попадение, този път след подаване на Емил Копаранов, оформи крайното 0:4. Беройци също имаха шансове, но Иван Петров на два пъти и веднъж Зехнур Чаушев се намесиха.
“Добър мач за нашия отбор, тотално надиграхме “Берое-2”. Имахме добър контрол над топката и добре пресирахме в противниковата половина. Има и неща, които не ми харесаха и ще работим, за да ги подобрим”, коментира Светлин Иванов.
“Локомотив”: Иван Петров, Ивайло Велчев, Мартин Минчев, Денислав Николов, Андрей Петров, Емил Копаранов, Александър Узунов, Тодор Бакърджиев, Кристиян Райчев, Димитър Байдаков, Стефан Неделчев (Зехнур Чаушев, Янислав Цачев, Александър Краев, Йордан Статев, Звезделин Бончев).