Безпроблемна победа за домакините

Публикувано на ср, 5 окт. 2016
143 четения

“Лато” (Алеково) вкара 5 на “Чумерна”

Категорична победа с 5:0 взеха футболистите на “Лато” (Алеково) над “Чумерна” (Елена). Тихомир Иванов стана автор на първите два гола за домакините в 19-ата и 36-ата мин. Нападателят първо би по диагонала в обратния ъгъл на вратаря на “Чумерна”, а за втория гол довкара отбита топка. Междувременно Пламен Нотев пожали бившия си тим от Елена, като направи няколко фрапиращи пропуска.
След почивката Георги Донев опита да вдигне гостите, като отправи един-два удара и предизвика разбърквания в полето на домакините, но головете пак влязоха във вратата на “Чумерна”. В 52-ата мин. Атанас Георгиев заби топката под сглобката от пряк свободен удар – 3:0. Три минути по-късно Иван Евтимов вкара четвъртия гол, прехвърляйки стража на гостите. Петото попадение отбеляза Димитър Димитров в 77-ата минута.