Кристина Иванова спечели нокаут спринта

Публикувано на пт, 31 мар. 2023
206 четения

За трета поредна година Кристина Иванова от “Браун тим” спечели нокаут спринта във В. Търново. Изключително атрактивната надпревара бе част от програмата на традиционното състезание “Three Hills Cup”, организирано от СКО “Трапезица 1954”.
Кристина спечели с комфортна преднина пред Мая Недялкова от “Компас Крос”. Третата позиция отиде при дебютиращата в този формат Луна Шателон от “НСА-Сивен”, която изостана с около минута. При мъжете победител е Петър Борисов от “Компас Крос” пред горнооряховчанина Иван Сираков от “Вариант 5”, трети е младата надежда от “Компас Крос” – Стефан Димитров.
Близо 140 ориентировачи са включиха в първата пресявка на нокаут спринт. Те стартираха от паметника на Асеневци и финишираха в близост до Царевец, а резултатите от квалификацията бяха валидни за първия кръг на Българската паркова купа.