Днес са четвъртфиналите в зимния футболен турнир

Публикувано на пн, 3 февр. 2020
96 четения

Четвъртфиналните мачове от футболния турнир в ДКС “В. Левски” предстоят днес. От 17:00 ч. ще се срещнат “Епъл” и “Медиана”, от 18 ч. играят “Табако Трейд” и “Панорама Елена”, от 19 ч. “Стима” – “Тера Трак” и от 20 ч. “Лайтс” – “Булевард”.
Дузпи решиха още два от осминафиналите. “Тера Трак” и “Мусала Брокер” завършиха 2:2. Петър Григоров и Мартин Иванов два пъти даваха аванс в резултата на “Тера Трак”, но Йордан Димитров и Кирил Ангелов възстановяваха равенството. При дузпите по-точни бяха изпълнителите на “Тера Трак” и с общ резултат 6:5 продължиха напред.
Те ще срещнат “Стима”, който би “Лестър” с 3:1. Два гола вкара Петко Петков, втория от дузпа в 32-та минута. Преди това Ангел Димитров бе върнал надеждите на “Лестър” за 1:1. Крайното 3:1 оформи Пламен Станчев.
“Табако Трейд” бе още по-убедителен срещу “Баскет футболери”, отстранявайки ги с 4:1. Преди почивката Исмаил Мъстънов даде солиден аванс от две попадения за тръмбешчани, а след нея Николай Иванов вдигна на 3:0. Деян Бораджиев намали на 3:1 в 26-ата минута, но в 38-та Исмаил Мъстънов приключи спора, стигайки до хеттрик.
“Долна Оряховица” и “Панорама Елена” също стигнаха до дузпи. В 17-ата минута Петър Димитров вкара за еленчани, в 20-ата Аврам Аврамов изравни 1:1. “Панорама Елена” при дузпите се наложи с 5:4 и днес на четвъртфинала играе с “Табако Трейд”.