Юноши младша възраст и деца: “Етър” и “Локо” (ГО) размениха победи

Публикувано на ср, 16 апр. 2014
462 четения

По една победа и загуба си размениха отборите на “Етър” и “Локомотив” (Горна Оряховица) в мачовете от 18-ия кръг на първенството в подзоновата група. На терена в Самоводене децата на “Етър” се наложиха с 3:1, а юношите младша възраст отстъпиха с 0:2.
Възпитаниците на Георги Георгиев имаха пълен превес и в 24-ата минута поведоха с гол на Мартин Нацкин. Надмощието в мача продължи и донесе втори гол на Николай Стойков в 44-ата минута, а десет минути по-късно Димитър Димитров съвсем реши мача – 3:0. Силите на горнооряховци стигнаха само за почетен гол на Мартин Йорданов в 59-ата минута.
“Локомотив” взе реванш при младшата възраст. Етърци, водени от Емил Георгиев, отстъпиха с 0:2, като и двете попадения за символичните гости реализира Борис Първанов в 41-ата и 49-ата минути.
Резултати, младша възраст: Янтра-1919 – Чардафон 2:0, Чавдар – Гигант 3:2, Локо (Др) – Спартак 1:5, Етър – Локо (ГО) 0:2, Академик – Спартак-1919 0:1, Литекс и Павликени почиват.
Резултати, деца: Янтра-1919 – Чардафон 2:0, Литекс – Видима 8:0, Локо (Др) – Спартак 2:0, Етър – Локо (ГО) 3:1, Академик – Спартак-1919 0:2, Чавдар (Троян) почива.