“Б” областна група, север: “Недан” с трудна победа над силен съперник

Публикувано на чт, 26 мар. 2015
317 четения

Водачът в група “Недан” трудно би “Удар” (Бяла черква) с 3:2. В 4-ата минута Иван Иванов засече центриране от фаул на Даниел Лишев за 1:0. Веднага след почивката Лишев удвои, но гостите от Б. черква не мислеха да се предават и в 68-ата минута Стефан Стефанов прехвърли вратаря им – 2:1. Малко след това Георги Вълчев центрира и Огнян Горанов изравни с глава 2:2. В 76-ата минута Иво Иванов получи пас от Иван Иванов и измъкна победата за домакините.
4 гола отбеляза Пламен Николов за разгромната победа на “Лато” над “Спортист” (Върбовка) с 8:0. Той откри още във 2-ата минута, а два гола добави Милен Арнаудов. Последваха нови две попадения на Николов, а останалото свършиха Георги Георгиев и Илиян Личев.
“Бъдеще” (Бутово) надигра “Стрела” (Ореш) с минималното 3:2. В 8-ата минута Искрен Мирославов проби по фланга, центрира към Йордан Димитров и той откри с удар с левия крак. Орешчани обаче действаха офанзивно и в 17-ата минута Калоян Йонов изравни – 1:1. Последва удар в гредата на Йордан Манов от състава на гостите, а до почивката те поведоха с 1:2, след като Мирослав Манев реализира дузпа.
След почивката домакините натиснаха и в 70-ата минута Станчо Станчев изравни. Пак гостите тръгнаха напред, но нов бърз пробив на Искрен Мирославов в 85-ата минута бе завършен от Станимир Маринов – 3:2 за “Бъдеще” (Бутово).