Юношите старша възраст на “Локо” (ГО) разбиха със 7:0 габровския “Чардафон”

Публикувано на пт, 30 мар. 2018
134 четения

Категорична победа грабнаха юношите старша възраст на горнооряховския “Локомотив” в 11-ия кръг на зоновата “А” група. Те надвиха със 7:0 “Чардафон” (Габрово), като мачът се игра на стадиона в Първомайци, за да се запази тревното покритие на терена на “Захарни заводи”.
Гостите, които са последни в класирането, не успяха да се противопоставят на един от лидерите. “Железничарите” нанизаха 7 гола, а можеха да вкарат и още толкова. Габровци опитаха да се противопоставят с по-агресивни действия, но издържаха само едно полувреме. Преди почивката Кристиян Великов откри за 1:0, а след нея Мартин Сандев добави още едно попадение. Николай Иванов и Боян Иларионов се разписаха по два пъти, веднъж точен бе Мартин Димитров. С успеха “черно-белите” събраха 22 точки, имат голова разлика е 31:12 и заемат втора позиция в класирането.