Юноши мл. възраст: “Етър 1924” би “Чавдар”

Публикувано на ср, 24 Апр. 2013
118 четения

Великотърновци взеха важна победа над “Чавдар” (Троян) в директния спор за второто място във временното класиране. Преди мача им от13-ия кръг етърци бяха с 27 точки на третата позиция, а “Чавдар” имаше 28. Победата с 2:1 обаче изпрати младшата възраст на “Етър 1924” втори.
Пламен Симеонов се отличи в този мач с двата си гола. Резултатът в оспорвания мач в Самоводене се запази нулев чак до 47-ата минута, когато Симеонов се разписа, а само след три минути той направи аванса още по-убедителен – 2:0. Гостите върнаха един гол чрез Али в 71-ата минута, но до края повече попадения не паднаха.
Резултати, юноши мл. възраст: “Спартак”- “Чумерна” 3:0 сл., “Сторгозия”- “Етър 1924” II отл., “Академик” – “Янтра” 2:0, “Павликени” – “Етър” 1:5, “Етър 1924” – “Чавдар” (Троян) 2:1.