“Янтра” загуби в П. Тръмбеш

Публикувано на ср, 8 авг. 2018
143 четения

Тръмбешчани отстъпиха у дома с 2:3 в контрола срещу коравия отбор на “Севлиево”. Мачът започна с ранен гол на Борислав Иванов, с който домакините поведоха в резултата – 1:0. Гостите обаче не се огънаха и обърнаха резултата, въпреки че първото полувреме бе равностойно.
В 17-ата минута Димитър Колев изравни, отбелязвайки си автогол. Обратът стана факт в 35-ата минута, когато Павлин Иванов центрира и Максимилиан Велков вкара с глава за 1:2.
След почивката севлиевци бяха по-добрият отбор. В 56-ата минута Димитър Байдаков бе спрян с нарушение и Петър Казаков реализира дузпата – 1:3.
До края Байдаков, Альоша Илиев и Явор Генчев излязоха на голови позиции. Четвърт час преди края Антоний Балъков с удар от границата на наказателното поле оформи крайното 2:3.