“Севлиево” вкара 4 гола на “Павликени”

Публикувано на пт, 2 февр. 2024
47 четения

Загуба с 4:0 записа отборът на ОФК “Павликени” в поредната си контрола от подготовката за пролетния полусезон в Северозападната Трета лига. Играчите на Димо Атанасов гостуваха на водения от Сашо Ангелов състав на “Севлиево”.
Домакините имаха надмощие и въпрос на време беше да открият резултата. После материализираха надмощието си за няколко минути. Малко преди почивката точно Стилян Спасов откри резултата, а веднага след това Георги Недков покачи на 2:0.
В началото на второто полувреме Добрин Петров направи резултата класически, а до края на мача севлиевци спечелиха и дузпа, която отново Георги Недков превърна в крайното 4:0.
“Павликени” започна проверките си с убедителна победа с 4:1 над “Партизан” (Червен бряг), предстоят му и мачове с “Академик” (Свищов) на 10 февруари и с втория отбор на “Етър” на 17 февруари.