“Павликени” загуби с 3:1 в Севлиево

Публикувано на вт, 28 февр. 2017
137 четения

Съставът на ОФК “Павликени” записа загуба с 3:1 в последната си контрола преди старта на подготовката. Играчите на Милен Петков допуснаха обрат от друг третодивизионен тим – “Севлиево”, след като поведоха в резултата. Мачът се игра на изкуствения терен в Царева ливада.
“Започнахме с титулярния състав, а през второто полувреме направих осем смени. Още в 3-ата минута Димитър Кушев вкара за 1:0 в наша полза, а малко след това можеше да покачи на 2:0, но пропусна сам срещу вратаря на съперника. До почивката имахме още 2-3 добри голови възможности, а в 43-ата минута севлиевци изравниха. Секунди преди края на полувремето Георги Вълчев нацели греда.
През вторите 45 минути имаха шанс за изява състезателите на проби, направил съм си изводите и съм наясно кои ще получат предложение да останат и кои не. За две момчета ще решавам до четвъртък”, коментира Милен Петков.
В първия пролетен кръг на 5 март тимът приема в Павликени тима на “Партизан” (Червен бряг).