“Павликени” се държа достойно срещу лидера

Публикувано на пт, 17 мар. 2017
118 четения

“Павликени” се държа достойно срещу водача в Северозападната Трета лига “Кариана” (Ерден) и бе на път да вземе точка, но в крайна сметка загуби с 2:1. Гостите бяха без ангажираните служебно Радослав Рашков и Илиян Илиев.
В 23-ата минута Димитър Димитров изпревари вратаря на домакините и вкара за 0:1. При този резултат Димитър Кушев и Борислав Иванов излизаха срещу вратаря на домакините, но не успяха да отбележат. После в 36-ата минута Цветомир Додуров стреля, вратарят на ерденци отклони топката в гредата и от нея тя излезе в корнер.
За домакините обаче Боянов засече топката в мрежата – 1:1. Оставаха осем минути до края, когато вратарят на “Павликени” Генчо Стефанов изпусна топката при центриране и Николай Дичев я довкара за крайното 2:1.
“Доволен съм от играта ни в този мач, независимо от загубата. Започнахме много по-добре от домакините и до почивката можехме да си осигурим аванс, който да ни позволи да затворим мача. Имам претенции за засада при изравнителния гол на домакините. Според мен Боянов засече топката поне на два метра зад отбраната ни”, заяви треньорът на павликенчани Милен Петков.
“Павликени”: Генчо Стефанов, Денчо Шапкалиев, Свилен Василев, Цветомир Додуров, Красен Славчев, Юлиян Игнатов, Калоян Калчев (88 Белослав Чешмеджиев), Йордан Йорданов, Борислав Иванов, Димитър Димитров (61 Калоян Киров), Димитър Кушев.