“Павликени” с чудесен успех в Червен бряг

Публикувано на вт, 16 авг. 2016
245 четения

Чудесна победа на старта записа съставът на ОФК “Павликени”, който гостуваше в Червен бряг на местния “Партизан”. Единственото попадение, донесло трите точки и крайното 0:1, отбеляза таранът Димитър Кушев в 40-ата минута. Дебют на вратата направи бившият страж на “Етър” и “Локо” (ГО) Радослав Рашков, който не допусна гол в мрежата си.
“Бяхме по-добрият отбор през целия мач и заслужено взехме трите точки. През първата част успяхме да открием резултата, след като голмайсторът ни Димитър Кушев засече центриране от корнер с глава. Преди това той и Цветомир Додуров обстреляха вратата на домакините, но нямаха шанс да отбележат. Футболистите на “Партизан” опитаха да осъществят натиск към вратата ни в началото на срещата и след като инкасираха попадение, но без успех.
Така бе и през втората част, когато привидно им отстъпихме инициативата и заложихме на контри, при които Андреев и Кушев бяха извеждани на позиции срещу вратаря на домакините, а други два наши пробива бяха спрени със засади, които няма да коментирам. В последните минути затворихме мача, не позволихме опасности пред вратата си и заслужено спечелихме”, коментира старши треньорът на павликенчани Милен Петков.
“Павликени”: Рашков, Св. Василев, Илиев, Шипкалиев, Цонев, Димитров (87 Киров), Чирпанов, Додуров, Йорданов (65 Чешмеджиев), Андреев (65 Б. Иванов), Кушев.