“Павликени” падна с 3:0

Публикувано на ср, 13 апр. 2016
113 четения

Тежка загуба с 3:0 претърпя ОФК “Павликени” при гостуването си на “Кариана” (Ерден). С попадение на Деян Иванов домакините откриха резултата в 44-ата минута. Още в началото на втората част Евгени Игнатов удвои, а малко след това македонецът Методия Делов направи победата класическа.
“До почивката бяхме равностойни, като и двата отбора пропуснаха по две голови положения. Точно преди паузата обаче с далечен удар под сглобката домакините поведоха. През втората част и силният вятър беше срещу нас, трудно изнасяхме топката. След ъглов удар падна и втори гол, а сетне стана и 3:0.
Решаващо се оказа отсъствието на трима основни футболисти. Вратарят ни Генчо Стефанов бе контузен, опитният Свилен Василев възпрепятстван да пътува, а Тодор Чирпанов бе наказан”, коментира треньорът на “Павликени” Милен Петков.