“Павликени” изпусна “Партизан”

Публикувано на вт, 7 мар. 2017
145 четения

ОФК “Павликени” изпусна да бие “Партизан” (Червен бряг) и мачът от първия пролетен кръг завърши 1:1.Домакините имаха превес, но трудно стигаха до голови положения пред вратата на организирано бранещите се гости.
Вратарят на “Партизан” първо спаси опасен удар, при който добре насочената топка влизаше в долния му десен ъгъл. В 35-ата минута обаче след центриране отдясно Димитър Кушев пое топката на гърди и с премерен шут я заби под гредата – 1:0. След почивката гостите изнесоха играта напред и в 65-ата минута директно от пряк свободен удар от 23 метра Калоян Тодоров отбеляза куриозен гол. Халфът би в центъра на вратата, пазена от Рашков, който не успя да хване кълбото и то се отзова в мрежата зад него за 1:1. Малко след това вратарят се реабилитира, отразявайки остър изстрел към вратата си. Натискът на домакините в последните минути не донесе победен гол.
“Павликени”: Рашков, Додуров, Илиев, Шипкалиев, Славчев, Йорданов, Димитров, Б. Иванов, Кушев, Чешмеджиев (63 Василев), Вълчев (74 Ил. Иванов).