“Павликени” без шансове в Козлодуй, отстъпи с 4:1

Публикувано на вт, 21 авг. 2018
66 четения

Тимът на “Павликени” бе надигран при гостуването си в Козлодуй на местния “Първа атомна” и логично загуби с 4:1. Домакините наложиха превес още от началото на двубоя от втория кръг на Северозападната Трета лига и до почивката вече бяха решили изхода от мача с комфортен аванс от три гола.
Любен Вълков откри резултата, а малко след това Самуил Димитров успя да удвои. Любо Младенов направи преднината на козлодуйчани класическа, като стреля в павликенската врата за 3:0.
През втората част тепмото спадна и паднаха само още два гола – по един в двете врати. Александър Веселинов наниза четвърто попадение за домакините и чак в края на мача “Павликени” стигна до почетен гол, дело на опитния таран Димитър Кушев – 4:1.
В следващия кръг в неделя възпитаниците на треньора Димитър Тодоров приемат гонещия местата в челото тим на “Севлиево”, който обаче стартира с две ремита.