“Локо” загуби с 3:2 от дубъла на “Лудогорец”

Публикувано на вт, 7 авг. 2018
133 четения

Загуба с 3:2 записа горнооряховският “Локомотив” във втория кръг на Втора лига при гостуването си на дублиращия тим на “Лудогорец”. Домакините започнаха активно, но въпреки опитите им, резултатът бе открит от “Локомотив”. В 35-ата минута вратарят на “Локо” спаси удар на Петров и ответната контраатака на “железничарите” бе спряна с нарушение в наказателното поле. Реферът Ивелин Занев посочи бялата точка, а Тихомир Кънев изпълни точно дузпата и даде аванс на гостите – 0:1.
Пет минути след подновяването на играта домакините успяха да изравнят чрез Денислав Александров с удар от границата на пеналта. В 61-ата минута Доминик Янков пропусна добра ситуация, но само три минути по-късно отново Александров оплете кълбото в мрежата за 2:1. В 70-ата минута след пас на Янков влезлият като смяна Мартин Милков от упор стреля високо над горната греда.
Тихомир Кънев върна надеждите на “Локо” в 73-ата минута, когато получи хубав пас отляво изравни за 2:2. Домакините обаче отново стигнаха до обрат, след като Ерол Дост с тежък шут извън наказателното поле в 80-ата минута реализира за крайното 3:2. До края на мача гостите имаха възможности да изравнят, но не успяха.
“Локомотив” (ГО): Евгени Александров, Мартин Сандов, Димитър Калчев (72 Мартин Николов), Петър Чалъков, Тихомир Трифонов, Симеон Иванов (68 Бедри Рюстемов), Иван Пенев, Тихомир Кънев, Илия Карапетров, Георги Колев (84 Мартин Димитров), Кристиян Китов.