“Локо” (ГО) загуби у дома от “Лудогорец-3”

Публикувано на пн, 29 ян. 2024
119 четения

След дълга серия от победи горнооряховският “Локомотив” допусна загуба. “Черно-белите” отстъпиха у дома с 2:3 на третия отбор на “Лудогорец” в третата си контрола от подготовката, играна на изкуствения терен в Г. Оряховица.
Въпреки лошото време двата отбора направиха динамичен и интересен мач с общо 5 гола. Голмайсторът Георги Колев откри резултата за домакините още в 8-ата минута. След около четвърт час обаче Давид Георгиев изравни за 1:1.
Секунди по-късно отново Георги Колев се разписа за втори път. Развръзката настъпи в последните минути. Първо в 82-та Александър Ангелов изравни, а 180 секунди по-късно Несим Салим реализира победното попадение за лидера на Североизточната Трета лига.
“Локомотив” (ГО): Цветомир Иванов, Кристиян Райчев, Мариян Иванов, Ахмед Али, Ивайло Тодоров, Милен Савов, Кристиян Кънчев, Тодор Бакърджиев, Николай Иванов, Ростислав Данчев, Георги Колев (Мариян Хараламбиев, Мартин Господинов, Красен Трифонов, Явор Генчев, Александър Узунов, Димитър Байдаков, Лъчезар Маринов, Янислав Цачев, Христо Марков).