“Локо” (ГО) загуби с 2:0 от “Черноморец” (Балчик)

Публикувано на вт, 18 февр. 2020
74 четения

Загуба с 2:0 претърпя горнооряховският “Локомотив” в първия пролетен кръг от първенството на Втора лига. “Железничарите” гостуваха в Балчик, където получиха два гола в края на първото и началото на второто полувреме.
Резултатът бе открит в 43-та минута, когато Виктор Митев прати топката във вратата на Диян Вълков за 1:0. Още с началото на втората част горнооряховци инкасираха ново попадение. Този път точен бе Владислав Мирчев, а до края на мача промени не настъпиха. Така “Локо” (ГО) ще остане без победа над “Черноморец” тази година, след като през есента изпусна победата у дома и завърши 1:1 с гостите от Балчик.
След 19-ия кръг локомотивци заемат деветото място в класирането с актив от 26 точки. Следващата седмица е и първото им домакинство за пролетта – в събота от 14:00 ч. приемат “Кариана” (Ерден), който е непосредствено преди тях в таблицата със същия актив.
“Локомотив”: Диян Вълков, Величко Величков, Иво Харизанов, Вълчан Чанев, Георги Янев, Петър Чалъков, Момчил Кузманов, Деян Христов, Жак Пехливанов, Димитър Юруков, Цветомир Вачев.