“Локо” (ГО) разби с 6:0 “Академик”

Публикувано на пт, 13 юли 2018
295 четения

По 40 лева са абонаментните карти за новия сезон

Убедителна победа с 6:0 постигна втородивизионният “Локомотив” в поредната си контрола от предсезонната подготвка. “Железничарите” приеха на стадиона в Долна Оряховица свищовския “Академик”.
Още в 5-ата минута таранът Тихомир Кънев откри резултата, а отново той удвои след четвърт час игра. Надмощието на домакините продължи и до почивката Георги Колев увеличи на 3:0 с точен удар в 37-ата минута. Колев също записа втори гол в сметката си, като се разписа и две минути след началото на втората част. На 4:0 покачи Здравко Жилов в 53-ата минута и нови голове не паднаха чак до самия край на проверката, когато Кристиян Великов оформи крайното 6:0.
“Локомотив” (ГО): Евгени Александров, Мартин Сандов, Димитър Калчев, Йордан Петев, Мартин Николов, Петър Чалъков, Здравко Жилов, Кристиян Китов, Бедри Рюстемов, Георги Колев, Тихомир Кънев (Симеон Симеонов, Явор Генчев, Кристиян Великов, Николай Иванов, Ивайло Велчев).
От вчера започва издаването на абонаментните карти за мачовете на горнооряховци за новия сезон. Желаещите да закупят абонаментна карта трябва да занесат своя снимка с имената си при охраната на главния вход на Общината, а самите карти ще се раздават всеки вторник в стая 325 на Общината от 9.00 до 16.00 часа. Цената на редовната абонаментната карта за целия сезон е 40 лева, за пенсионери 30 лв., а ВИП карта за ложите на стадиона е с цена 300 лева.