“Локо” (ГО) прегази “Боруна” и е на точка от влизане

Публикувано на вт, 30 апр. 2024
131 четения

Лидерът на Северозапад “Локомотив” (ГО) разгроми гостуващия му “Боруна” (Царева ливада) със 7:1 и вече е само на крачка от професионалния футбол. “Железничарите” записаха 22-ра победа (плюс едно реми) в първенството и се нуждаят само от 1 т., за да влязат и на теория във Втора лига.
Домакините нокаутираха съперника с пет гола за половин полувреме. Първите два реализира Георги Колев само за 180 секунди – 15-а и 18-ата минута, а в 22-та се разписа и младият Кристиян Дечев.
Защитникът Мариян Иванов вкара в 34-та минута за 4:0, а малко след това точен беше и Кристиян Райчев. В началото на втората част Мариян Иванов наниза и второто си попадение в мача. Александър Скорчев реализира почетното попадение за “Боруна” в 80-ата минута, но секунди преди края Димитър Байдаков вкара седмия гол за “Локомотив”.