“Локо” (ГО) падна с 4:1 от адаша си в столицата

Публикувано на пн, 20 май 2019
31 четения

Горнооряховският “Локомотив” загуби с 4:1 при гостуването на столичния си съименник. Домакините пуснаха безплатен вход заради честването на 90 години от създаването на клуба – четирикратен шампион на България. Те пък се разиграха и прекъснаха серията си от четири мача без успех, в които записаха едва една точка. През първата част гостите играха добре, домакините откриха чрез Тодор Чаворски след центриране на Вачев в 35-ата минута. Второто полувреме започна с два бързи гола за домакините. Цветомир Вачев се разписа в 52-ата минута с хубав плътен удар след дълго подаване на Илиян Стефанов. След още осем минути Стефанов направи нова асистенция, подавайки на празна врата на Александър Александров за 3:0.
Пак Александров покачи на 4:0, а за гостите почетното попадение бе дело на Александър Попов в 81-ата минута. С успеха “Локо” (Сф) излезе шести, изравнявайки се с горнооряховчани, които слязоха на седма позиция.
“Локомотив”: Славов, Пенев, Минков, Фиданин, Харизанов, Николов, Сандов, Иванов, Славков, К. Трифонов, Попов.