“Локо” (ГО) измъкна 2:2 в 90-ата минута у дома

Публикувано на вт, 3 апр. 2018
146 четения

Горнооряховският “Локомотив” стигна до равенство 2:2 у дома срещу дублиращия тим на “Лудогорец” в последния мач от 22-ия кръг на Втора лига. Домакините поведоха в резултата с гол на Деян Христов в 28-ата минута и почивката дойде при 1:0.
Още през паузата треньорът Александър Димитров пусна на мястото на Чукалов японеца Кокен Куроки, а малко след това и Якуб Идризов замени Владо Мичев.
В 67-ата минута обаче появилият се като резерва на мястото на Олег Димитров млад талант на лудогорци Денислав Александров успя да изравни – 1:1. Георги Колев влезе на мястото на Любомиров и домакините потърсиха успеха, но мачът отиваше към реми. Драмата дойде в края. Минута преди да свърши редовното време отново Денислав Александров се разписа за гостите – 1:2. Буквално в последната секунда на мача обаче Кокен Куроки измъкна точката за “черно-белите” с точен удар за 2:2.
Горнооряховци заемат 7-ото място с 8 победи, 6 ремита и 8 загуби с 30 точки, ав следващия кръг на 6 април гостуват на един от лидерите “Ботев” (Враца).
“Локомотив”: Александров, Николов, М. Иванов, С. Иванов, Димитров, Осеи, Мичев (58 Идризов), Любомиров (71 Г. Колев), Чукалов (46 Куроки), Христов, Казаков.