“Локомотив” (ГО) загуби с 1:0 в Оборище

Публикувано на пн, 29 февр. 2016
182 четения

Загуба в крайно важното си гостуване на “Оборище” (Панагюрище) записа обявилият за цел “А” група “Локомотив” (ГО). След есенното поражение с 1:0 у дома, “железничарите” отстъпиха със същия резултат и на стадион “Орчо войвода”. Единственият гол в мача падна в 35-ата минута, когато точен бе Илиан Христов от домакините.
Старши треньорът Сашо Ангелов започна с офанзивен състав, в който личаха Кънев, Трифонов плюс тримата нови Алексиев, Мечев и Почански.
Както се очакваше, двата отбора заформиха много здрав мач. В 13-ата минута жълт картон получи капитанът на “Оборище” Никола Иванов – Шейха, а малко след това и Ерик Почански от гостите. В 35-ата минута Илиан Христов откри, а малко след това за спречкване реферът Георги Димитров ожълти и Георги Нетов и Иво Харизанов.
Задачата на гостите да върнат попадението се усложни в 56-ата минута, когато червен картон получи капитанът на “Локомотив” Атанас Фиданин. Малко след това Байдаков влезе на мястото на Алексиев. До края резултатът остана непроменен.
Загубата прати “черно-белите” на трето място на 3 т. след втория “Поморие” и непосредствено пред “Оборище”, който е с 32 т.
“Локомотив” (ГО): Пламен Колев, Иво Харизанов, Иван Пенев, Мариян Иванов, Атанас Фиданин, Ерик Почански, Милен Желев, Симеон Мечев, Красен Трифонов, Димитър Алексиев (61 Димитър Байдаков), Тихомир Кънев.