“Локомотив” (ГО) представи отбора, надигра “Черноломец” (Попово)

Публикувано на пн, 19 февр. 2024
134 четения

“Железничарите” представиха официално отбора си за пролетния полусезон в Северозападната Трета лига. Това стана преди последната контрола срещу “Черноломец” (Попово), спечелена с 3:0.
Домакините нанизаха трите гола още до почивката. Голмайсторът на тима Георги Колев откри резултата в 15-ата минута, а малко след това Янислав Цачев удвои. Отново Георги Колев покачи на 3:0 в 39-ата минута. В игра за “Локо” след почивката се появи младият Божидар Сидеров, който от началото на седмицата тренира с отбора. Той е роден 2005 г. и досега е бил част от формациите на “Ботев” (Пловдив), като има дебют за първия отбор. Играе като защитник и е национал на България за набора си.
“Локомотив” (ГО): Венцислав Димитров, Кристиян Райчев, Ивайло Тодоров, Мариян Иванов, Милен Савов, Кристиян Кънчев, Тодор Бакърджиев, Даниел-Виктор Кънчев, Янислав Цачев, Ростислав Данчев, Георги Колев (Явор Генчев, Красен Трифонов, Христо Марков, Николай Иванов, Димитър Байдаков, Цветомир Иванов, Божидар Сидеров, Кристиян Дечев, Лъчезар Маринов, Мартин Господинов).
Следващата събота тимът подновява участието си в първенството на Северозападна Трета лига с гостуване на “Академик” в Свищов.