“Локомотив” (ГО) падна тежко и от “Лудогорец-2”

Публикувано на вт, 9 февр. 2021
91 четения

Нова загуба претърпя горнооряховският “Локомотив” в подготовката си – този път като гост на дублиращия тим на “Лудогорец” с 4:0. Попаденията за “зелените” бяха дело на Цветослав Петров, Владислав Найденов, Станислав Вълчев и Кристиан Райчев. Спарингът бе изгледан на живо от треньора на “А” отбора Валдас Дамбраускас.
Десет минути след първия съдийски сигнал “Лудогорец-2” бе на косъм от откриването на резултата, но ударът на Петър Караангелов нацели гредата. Секунди по-късно Георги Чукалов също опита своя шанс, но стражът на “Локо” улови.
След около половин час игра домакините получиха правото да изпълнят дузпа след нарушение срещу Илкер Будинов. Изпълнението на Цветослав Петров от бялата точка бе безкомпромисно – 1:0.
В 40-ата минута съдията отсъди нова дузпа за “орлите”, като този път стражът на “Локо” Христов излезе неразчетено и извърши нарушение. Даниел Стоянов възропта срещу решението на рефера, но получи директен червен картон за реакцията си. При изпълнението Бранимир Костадинов пропусна от бялата точка и резултатът се запази.
В 60-ата минута Виктор Митев от горнооряховци отправи удар, но за негово нещастие топката отново срещна гредата. Малко по-късно Владислав Найденов получи перфектен пас от Георги Чукалов и изпрати кълбото в мрежата на Християн Христов за 2:0.
В 85-ата минута резервата Станислав Вълчев направи резултата класически, а веднага след това последва нов гол – този път с автор Кристиан Райчев. Така “Лудогорец-2” постигна пети пореден успех по време на зимната си подготовка, а “Локо” (ГО) остава с една-единствена победа по време на паузата.
“Локомотив”: Християн Христов, Румен Гьонов, Иван Пенев, Даниел Стоянов, Димо Атанасов, Стефан Иванов, Тодор Бакърджиев, Ахмед Яшар, Александър Стефанов, Владислав Мирчев, Виктор Митев.