“Браун Тим” трети отборно за купа “3 O Days” по ориентиране

Публикувано на пт, 31 авг. 2018
96 четения

С трето място в отборното класиране в 3-дневните стартове по спортно ориентиране за купа “3 O Days” се завърнаха състезателите на “Браун Тим”. Надпреварата, проведена край Котел, включваше спринт и две средни дистанции. Четирима представители на “Браун Тим” завършиха на първо място в крайното класиране в своите групи. Андрей Абаджиев е първи в елита при мъжете, Димитър Дамянов в група Мъже-21А, Калин Пенчев при Мъже-40, Димитър Димитров в група Мъже-55. На второ място са Цветомир Бенков до 10 г., Венцислав Трифонов в група Мъже-35, Дария Стаменова (до 12 г.) и Петя Димитрова (Жени-55). Великотърновци събраха 159 т. и са трети в конкуренцията на 31 клуба.
От другия търновски клуб “Трапезица 1954” най-силно се представи Марияна Атанасова, спечелила първо място при Жени-35, Александър Атанасов (Мъже-45) е четвърти, Елица Атанасова е пета в елита при жените, Апостол Атанасов е шести при Мъже-21 елит. Носител на купа “3 O Days” стана клуб “Валди” (София) със 197 т.